אודות החברה

ביוטי ספליי שיווק בע”מ הוקמה בשנת 2010 ומאז פועלת בתחום הייבוא, השיווק וההפצה של מוצרי טיפוח ויופי, לק וג’ל, קוסמטיקה, פדיקור, מניקור וריהוט, הפצה של מותגים בתחום היופי לחברות בינלאומיות וישראליות.

החברה פעילה בתחום המכירה והשיווק ללקוחות פרטיים, לקוחות מקצועיות בתחום היופי, מכוני יופי, מכוני ספא , קוסמטיקאיות, מכוני מניקור ופדיקור, מספרות וסלון כלות.
אנחנו שמים דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר, מביאים לכם את המוצרים החדשים ביותר, אספקה מהירה ושירות לקוחות לעזרתכם.
אנחנו רואים את הלקוח כמשאב עיקרי בפעילות שלנו ואנחנו שמחים לתת מענה בדרך הטובה ביותר.
ביוטי ספליי שיווק בע”מ הינה נציגה של מספר חברות בינלאומיות מובילות בתחום הטיפוח והיופי והחברה פועלת כמשווקת ומפיצה של חברות ישראליות בשוק המקומי ואנחנו גאים על השותפויות הרבות שיש לנו בענף בשוק המקומי ובינלאומי.

המוצרים – PRODUCTS

ביוטי ספליי שיווק בע”מ פועלת במטרה להביא לשוק את המוצרים המובילים בתחום הטיפוח והיופי.

החברה הינה נציגה רישומית של החברות: OPI, Christian BRETON, MoYou London, TRAVALO, Gelish, Footlogix ועוד. המוצרים המיובאים ומשוקים הם מהמתקדמים והטובים ביותר והחברות המשווקות הן החבורות המובילות בתחום.

החברה עושה מאמצים רבים להביא לשוק את המוצרים החדשים ביותר תוך עמידה בכל התנאים המסחריים והבריאותיים הנאותים ועומדת בכל הדרישות של משרד הבריאות.

המטרה – MISSION

ביוטי ספליי שיווק בע”מ פועלת בשוק הטיפוח והיופי במטרה לתת מענה מקצועי, איכותי אמין ולאורך זמן.

אנחנו רואים בשותפינו העסקיים והלקוחות שלנו כמשאבים החשובים ביותר יחד עם עובדי החברה.

יחד עם כל הגורמים הפעילים בחברה אנחנו שמים כמטרה לנגד עינינו לשמור על יחסים מקצועיים תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ושקיפות מלאה עם לקוחותינו.

החברה שואפת להיות בקדמת שוק הטיפוח והיופי בישראל, להביא את המוצרים החדשים ביותר, להעניק שירות איכותי, לייצג בכבוד את השותפים העסקיים ולדאוג לכלל עובדי החברה.