הדרכות מקצועיות ואירועים בתחום הטיפוח ויופי | ביוטי ספליי שיווק בע"מ

הדרכות מקצועיות/אירועים

ביוטי ספליי שיווק בע"מ מנהלת מערך של הדרכות מקצועיות מעת לעת ומארחת מומחים בתחומים השונים המעבירים סדנאות, הדרכות וקורסים.

כמו כן, אנו מנהלים אירועי השקה וימי מכירות מיוחדים ומזמינים את לקוחותינו לקחת חלק בפעילויות השונות.

כדי להתעדכן על ימי ההדרכות, האירועים וימי המכירות המיוחדים אנא צרו קשר או הירשמו לאתר לצורך קבלת דיוור אלקטרוני או לנייד בכל פעם שיש עדכון.

ההדרכות מתבצעות לרוב במשרדי החברה ואנו מרכזים פעילויות עם שותפים עסקיים לארח אותם להדרכות שלהם במשרדנו. אנחנו נשמח לשמוע על שיתופי פעולה אפשריים לצורך שימוש במשרדנו ו/או להגיע ללקוחותינו במטרה להכשיר ולקדם פעילויות שונות של מוצרים בתחום הטיפוח והיופי.

החברה גם פועלת בתחום ההשקות של מוצרים ומותגים שונים בענף הטיפוח והיופי ואנו נשמח לספק את המקום והאירוח לשותפים נוספים בענף.


OPI

כמובילת שוק בתחום טיפוח הציפרוניים, OPI, חלק מקונצרן יופי ענקי בשם COTY, מחויבת לתת מענה ברמה הגבוהה ביותר למוצרים ושירותים בתחום, תוך תשומת לב מרבית לאיכות, בטיחות השימוש ופיתוח.

OPI ידועה בפורמולה המעולה והייחודית שלה, הצבעים האופנתיים והשמות האייקוניים של הדגמים השונים. הצבעים העמוקים עם הפיגמנט הייחודי מעניקים למוצרי הלק של OPI מראה עשיר, כיסוי שמחזיק לאורך זמן רב, נקי מחלקיקים וביחד מוצר מעולה עם מראה יוקרתי ונגיש.

OPI פועלת בלמעלה מ-100 מדינות ומצעיה פתרון מקצועי ומלא הכולל טיפוח הציפורניים, מוצרי גימור, קרמים, מוצרי פדיקור ומניקור, כלים ומכשירי עבודה, מוצרים אקריליים. OPI שמה דגם רב על אחריות חברתית בעולם בכך שפועלת ותורמת לארגונים חברתיים יחד עם השותפים העסקיים בכל העולם.

ביוטי ספליי שיווק בע"מ, מפיצה רשמית של OPI בישראל מטעם היבואן, מפיצה את מוצרי OPI לשוק המקצועי, מכוני יופי מובילים, חנויות, רשתות שיווק ולצרכנים. כל מוצרי החברה המשווקים בישראל רשומים ומאושרים תחת רישיון במשרד הבריאות.


Christian BRETON

חברת Christian BRETON מתמחה בקוסמטיקה מתקדמת ומטפלת באזורי העור העדינים ביותר: אזור העיניים, אזור השפתיים ואזור הצוואר.

ההיסטוריה של החברה מתחילה עם עבודתה של גב‘ ברטון, האמא, בתחום המחקר המדעי של הקשר בין הגנים ואיכות העור. בנה של גב‘ ברטון שראה סביבו במהלך ילדותו את המחקר העמוק שביצעה אימו החליט לבחון פתרונות שונים לבעיות העור ובכך פיתח ומצא פתרונות ייחודיים לטיפול בעור באזורים הרגישים ביותר.

סדרת ה - EYE PRIORITY מטפלת באזור העיניים ולחברה יתרונות משמעותיים בטיפוח וטיפול בסביבת העיניים. סדרת המוצרים נועדה לטפל ב-3 תופעות עיקריות המשפיעות על אזור העיניים:

1) טיפול ומניעה של פגיעה בעור סביב העיניים - המטרה היא טיפול בגיל מוקדם כדי למנוע הזדקנות העור והגנה מההשפעות היומיומיות על האזור.

2) טיפול ומניעה של הזדקנות העור - העלמת קמטים, טשטוש ההזדקנות ומניעה של המשך התהליכים המשפיעים על הזדקנות העור.

3) טיפול באזורים הכהים מתחת לעיניים - כהות מתחת לעיניים נובעת משני גורמים עיקריים: א. סירקולציה של כלי הדם מתחת לעיניים. ב. פיגמנטציה של העור מתחת לעיניים. סדרת המוצרים מטפלת בשני הגורמים בנפרד ובאופן ייחודי לכל בעיה.

כל המוצרים בסדרת EYE PRIORITY מבית CHRISTIAN BRETON מכילים חומרים ייחודיים ומתקדמים אשר פותחו יחד עם מומחים בחקר העור. המוצרים אינם מכילים שמנים ולכן נותנים יתרון משמעותי במתן פתרון לבעיות ומניעה של הזדקנות העור. הטיפול מבוסס ברובו על שיטת הקריותרפיה – טיפול בקור. פעולת הקירור מכווצת את כלי הדם ומצמצמת רווחים בשכבות שונות בעור ומתחתיו.

ביוטי ספליי שיווק בע"מ, הנציגה של Christian BRETON, Paris בישראל, פועלת לשיווק והפצת מוצרי החברה תוך שיתוף פעולה עם החברה האם בצרפת. החברות פועלות יחד במטרה להתאים את המוצרים הטובים ביותר לשוק הישראלי ומתן מענה לבעיות האופייניות למשתמשות הישראליות.